Efektívnejší spôsob získania energetického posudku.

Energetický certifikát ku kolaudácii.

Objednať za 169,-
Energetický certifikát ku kolaudácii je povinný pre novostavby a rekonštruované budovy, ktoré sú podľa zákona povinné získať kolaudačné rozhodnutie. Tento certifikát je dôležitý pre majiteľov a prevádzkovateľov budov, pretože im umožňuje lepšie pochopiť energetické vlastnosti budovy a zistiť, kde môžu zlepšiť jej efektivitu a znížiť náklady na energie.

Energetický certifikát na plán obnovy

Objednať za 229,-
Energetický certifikát na plán obnovy domov je dôležitý pre majiteľov a prevádzkovateľov budov, ktorí chcú zlepšiť energetickú efektivitu svojich domov. Certifikát umožňuje majiteľom budov lepšie pochopiť energetické vlastnosti svojho domu a zistiť, kde môžu zlepšiť jeho energetickú výkonnosť. Tento certifikát je tiež súčasťou plánu obnovy domov, ktorý môže byť použitý na získanie finančnej podpory pre obnovu domu.

Energetická štúdia na plán obnovy NOVINKA

Objednať LEN za 39,-

Energetická štúdia na plán obnovy domov poskytuje rýchly prehľad o energetickom výkone budovy a overuje opatrenia, ktoré majú byť prijaté na zlepšenie energetických parametrov budovy. Medzi tieto opatrenia môžu patriť izolácia stien a strechy, výmena okien, modernizácia systému kúrenia a ohrevu vody a iné zlepšenia navrhnuté klientom.

Keď si nie se istí, či Váš dom splní požiadavky na poskytnutie dotácie. Objednajte si našu energetickú štúdiu pre POO, vyplňte dotazník a do 24hodín sa dozviete, či sa Vám oplatí žiadať o dotáciu.

Kontakt na živý hotline SKÚŠOBNÁ PREVÁDZKA

Objednať zdarma

Ak máte otázky týkajúce sa našich produktov alebo služieb, neváhajte nás kontaktovať. Naše tímy sú pripravené zodpovedať akékoľvek otázky, ktoré by vás mohli zaujímať v súvislosti s energetickými posudkami a pomôcť vám pri rozhodovaní.

Ponúkame tiež podporu zákazníkom, takže ak máte problémy s našimi produktmi alebo službami, kontaktujte nás a budeme sa snažiť vyriešiť vaše problémy.

Prečo je energetický certifikát potrebný?

Ak si v dnešnej dobe kúpite alebo prenajmete nehnuteľnosť bez energetického certifikátu, je to také isté, akoby ste si kúpili auto bez toho, aby ste mali vedomosti o jeho spotrebe a technickom stave. Napriek tomu, že objekt pri kúpe vyzerá veľmi dobre, môže byť v skutočnosti vo veľmi zlom stave. Kupujúci má právo vidieť pri kúpe energetický certifikát. Prostredníctvom energetického certifikátu sa dozviete o chybách alebo výhodách nehnuteľnosti oveľa skôr. Certifikát uvádza skutočnú situáciu objektu v oblasti energetickej hospodárnosti budovy.

stupen-vitazov-rodinne-domyPodobná situácia nastáva v stavebníctve a v oblasti trhu s realitami. Nehnuteľnosti, ktoré sú ponúkané na predaj alebo na prenájom, budú musieť byť už zaradené do príslušnej energetickej triedy (mať svoj energetický certifikát) so stanoveným stupňom energetickej náročnosti na jej údržbu a prevádzku a aj to bude mať vplyv na ich celkovú cenu. Napr. v prípade prenájmu kancelárie, kde zo zákonnej povinnosti vyplýva certifikácia, priestory sú zatriedené do rôznych energetických tried a podľa toho sa líšia poplatky za energiu. Pochopiteľne, záujemca o prenájom uprednostní nižšiu cenu.