Efektívnejší spôsob získania energetického posudku.

Energetický certifikát ku kolaudácii.

Objednať za 169,-
Energetický certifikát ku kolaudácii je povinný pre novostavby a rekonštruované budovy, ktoré sú podľa zákona povinné získať kolaudačné rozhodnutie. Tento certifikát je dôležitý pre majiteľov a prevádzkovateľov budov, pretože im umožňuje lepšie pochopiť energetické vlastnosti budovy a zistiť, kde môžu zlepšiť jej efektivitu a znížiť náklady na energie.

Energetický certifikát na plán obnovy

Objednať za 229,-
Energetický certifikát na plán obnovy domov je dôležitý pre majiteľov a prevádzkovateľov budov, ktorí chcú zlepšiť energetickú efektivitu svojich domov. Certifikát umožňuje majiteľom budov lepšie pochopiť energetické vlastnosti svojho domu a zistiť, kde môžu zlepšiť jeho energetickú výkonnosť. Tento certifikát je tiež súčasťou plánu obnovy domov, ktorý môže byť použitý na získanie finančnej podpory pre obnovu domu.

Energetická štúdia na plán obnovy NOVINKA

Objednať LEN za 39,-

Energetická štúdia na plán obnovy domov poskytuje rýchly prehľad o energetickom výkone budovy a overuje opatrenia, ktoré majú byť prijaté na zlepšenie energetických parametrov budovy. Medzi tieto opatrenia môžu patriť izolácia stien a strechy, výmena okien, modernizácia systému kúrenia a ohrevu vody a iné zlepšenia navrhnuté klientom.

Keď si nie se istí, či Váš dom splní požiadavky na poskytnutie dotácie. Objednajte si našu energetickú štúdiu pre POO, vyplňte dotazník a do 24hodín sa dozviete, či sa Vám oplatí žiadať o dotáciu.

Kontakt na živý hotline SKÚŠOBNÁ PREVÁDZKA

Objednať zdarma

Ak máte otázky týkajúce sa našich produktov alebo služieb, neváhajte nás kontaktovať. Naše tímy sú pripravené zodpovedať akékoľvek otázky, ktoré by vás mohli zaujímať v súvislosti s energetickými posudkami a pomôcť vám pri rozhodovaní.

Ponúkame tiež podporu zákazníkom, takže ak máte problémy s našimi produktmi alebo službami, kontaktujte nás a budeme sa snažiť vyriešiť vaše problémy.

Ponuka spolupráce

 • Ak ste sa s Energetickým certifikátom stretli len nedávno a máte záujem na tom profitovať, nebojte sa a kontaktujte nás. Ponúkame možnosť ako si môžeme navzájom pomôcť.
 • Ak poznáte problematiku energetickej certifikácie, tak viete, že vždy je priestor pre rozširovanie tímu.
 • Spolupráca pri príprave a realizovaní energetickej certifikácie je nenáročná a dá sa po krátkom zaškolení realizovať skoro každému.

hladame-posilly-hladame-tebaEnergetický certifikát je potrebný najmä pri kolaudácii. Je to dokument, ktorý vyhotovuje odborne spôsobilá osoba na základe obhliadky alebo záväznej objednávky. Viac si môžete prečítať na našich stránkach.

Činnosť je ideálna pre všetkých záujemcov s pohyblivou pracovnou dobou, ktorí komunikujú s ľuďmi a chcú im ponúknuť niečo viac v oblastiach, kde sa stretávajú s realitami a stavebníctvom.

Ideálne sa javí pre:

 • Stavbyvedúcich
 • Stavebných dozorov
 • Poisťovákov
 • Finančných poradcov
 • Realitných maklérov
 • Projektantov
 • Samotných certifikátorov, ktorí chcú zvládnuť viac zákaziek
 • a pre všetkých, ktorí majú obchodného ducha.

Nepotrebujete žiadne vstupné investície ani nebudete mať povinnosť spĺňať obraty.

Kontaktujte nás na tel. čísle 0948 566 577 pre detailnejšie informácie....