0,-
poradíme
zavoláme
96,-
ONLINE
rýchlo, lacno
149,-
s podporou,
bez starostí


Rýchlosť výpočtu certifikátu

Je veľmi rozšírený názor (hlavne u konkurencie :-) ), že Energetický certifikát za hodinu, je hlúposť. Je to vraj príliš rýchlo.

Je pravda, že "práca chvatná - málo platná". V zásade sa s tým dá súhlasiť, ale asi kvôli tomu predsa nebudeme nútiť:

  • účtovníkov aby zahodili software a začali účtovať ručne. Veď, keďže im to neskonale urýchľuje prácu, "tak to musí byť zlé".
  • Pokúsime sa teraz zrušiť projektantom CAD-systémy a vrátime ich k pravítkam a ceruzkám, lebo "ručnú prácu nenahradiíš"?
  • Znalecké posudky treba písať na stroji, lebo veď software to urýchľuje a "preto to je zlé" !

Nebolo by to trošičku choré? Nemá tu niekto pocit, že sa takéto nazory sú "mierne" zastaralé a na dnešnú dobu "mierne" nevhodné?

ecb-portal.sk spolupracuje so spoločnosťou Delphia s.r.o., ktorá vydáva certifikáty od roku 2008. Za osem rokov svojej činnosti vyvinula systém, ktorý dokáže vypočítať Energetický certifikát bez problémov za zlomok času oproti pôvodným postupom. Počas tohto vývoja boli odstránené všetky problémy s výpočtom energetického certifikátu a výsledok je dokonca lepší, lebo použitie software zabraňuje tzv. "ľudskej chybe".

Ak potrebujete Energetický certifikát a nemyslíte si že "treba jazdiť na koňoch, lebo auta sú moc rýchle" pokojne vyplnte objednávku.