Efektívnejší spôsob získania energetického posudku.

Energetický certifikát ku kolaudácii.

Objednať za 169,-
Energetický certifikát ku kolaudácii je povinný pre novostavby a rekonštruované budovy, ktoré sú podľa zákona povinné získať kolaudačné rozhodnutie. Tento certifikát je dôležitý pre majiteľov a prevádzkovateľov budov, pretože im umožňuje lepšie pochopiť energetické vlastnosti budovy a zistiť, kde môžu zlepšiť jej efektivitu a znížiť náklady na energie.

Energetický certifikát na plán obnovy

Objednať za 229,-
Energetický certifikát na plán obnovy domov je dôležitý pre majiteľov a prevádzkovateľov budov, ktorí chcú zlepšiť energetickú efektivitu svojich domov. Certifikát umožňuje majiteľom budov lepšie pochopiť energetické vlastnosti svojho domu a zistiť, kde môžu zlepšiť jeho energetickú výkonnosť. Tento certifikát je tiež súčasťou plánu obnovy domov, ktorý môže byť použitý na získanie finančnej podpory pre obnovu domu.

Energetická štúdia na plán obnovy NOVINKA

Objednať LEN za 39,-

Energetická štúdia na plán obnovy domov poskytuje rýchly prehľad o energetickom výkone budovy a overuje opatrenia, ktoré majú byť prijaté na zlepšenie energetických parametrov budovy. Medzi tieto opatrenia môžu patriť izolácia stien a strechy, výmena okien, modernizácia systému kúrenia a ohrevu vody a iné zlepšenia navrhnuté klientom.

Keď si nie se istí, či Váš dom splní požiadavky na poskytnutie dotácie. Objednajte si našu energetickú štúdiu pre POO, vyplňte dotazník a do 24hodín sa dozviete, či sa Vám oplatí žiadať o dotáciu.

Kontakt na živý hotline SKÚŠOBNÁ PREVÁDZKA

Objednať zdarma

Ak máte otázky týkajúce sa našich produktov alebo služieb, neváhajte nás kontaktovať. Naše tímy sú pripravené zodpovedať akékoľvek otázky, ktoré by vás mohli zaujímať v súvislosti s energetickými posudkami a pomôcť vám pri rozhodovaní.

Ponúkame tiež podporu zákazníkom, takže ak máte problémy s našimi produktmi alebo službami, kontaktujte nás a budeme sa snažiť vyriešiť vaše problémy.

Rýchlosť výpočtu certifikátu

Je veľmi rozšírený názor (hlavne u konkurencie :-) ), že Energetický certifikát za hodinu, je hlúposť. Je to vraj príliš rýchlo.

Je pravda, že "práca chvatná - málo platná". V zásade sa s tým dá súhlasiť, ale asi kvôli tomu predsa nebudeme nútiť:

  • účtovníkov aby zahodili software a začali účtovať ručne. Veď, keďže im to neskonale urýchľuje prácu, "tak to musí byť zlé".
  • Pokúsime sa teraz zrušiť projektantom CAD-systémy a vrátime ich k pravítkam a ceruzkám, lebo "ručnú prácu nenahradiíš"?
  • Znalecké posudky treba písať na stroji, lebo veď software to urýchľuje a "preto to je zlé" !

Nebolo by to trošičku choré? Nemá tu niekto pocit, že sa takéto nazory sú "mierne" zastaralé a na dnešnú dobu "mierne" nevhodné?

ecb-portal.sk spolupracuje so spoločnosťou Delphia s.r.o., ktorá vydáva certifikáty od roku 2008. Za osem rokov svojej činnosti vyvinula systém, ktorý dokáže vypočítať Energetický certifikát bez problémov za zlomok času oproti pôvodným postupom. Počas tohto vývoja boli odstránené všetky problémy s výpočtom energetického certifikátu a výsledok je dokonca lepší, lebo použitie software zabraňuje tzv. "ľudskej chybe".

Ak potrebujete Energetický certifikát a nemyslíte si že "treba jazdiť na koňoch, lebo auta sú moc rýchle" pokojne vyplňte objednávku.